Mazliet par sevi

     Esmu saimnieciskās darbības veicējs (MUN maksātājs): videogrāfs un fotogrāfs. Manā klientu lokā ir gan fiziskas, gan juridiskas personas, uzņēmumi. Vairāk gan mani saista darbs ar video: rakstu scenāriju, režisēju, meklēju lokācijas, apskaņoju un montēju uzņemto video materiālu.Bet, ja nepieciešams, arī fotografēju. 

     Esmu bezpilota gaisa kuģa (BGK) ekspluatants un pilots ar atbilstošas kategorijas BGK ekspluatanta apliecību. Savā darbā izmantoju dronu (BGK). Parasti darbus veidoju, kuru kadri uzņemti gan ar dronu, gan videokameru, tātad miksētā variantā, lai tie būtu interesanti un aizraujoši. 

      Filmēju un fotografēju: svinīgus pasākumus, kāzas, jubilejas, kopā sanākšanas, izlaidumus, pilsētas svētkus, reklāmas, reportāžas, intervijas, objektu videoapskatus, privātīpašumus, sporta un atpūtas pasākumus, koncertus, mūzikālas uzstāšanās reizes, dabas un arhitektūras objektus, muzikālus videoklipus, reklāmas rullīšus, mācību filmas un jebkuru pasākumu, notikumu vai objektu pēc klienta vēlmēm! Pēc izglītības esmu jurists.

      No darba brīvajā laikā braucu ar motociklu, velosipēdu vai elektroskrejriteni. Mans darbs ir mans hobijs jeb otrādi! 

      Vienmēr esmu atvērts dialogam!

____________________________________________________________________________________________________________________

       Informācija: samaksa par darbu: 35 EUR/st. +ceļa izdevumi.

       No sirds pateicos un uz tikšanos!